BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 13878388
nr 1387 8388
Ljusstake
Trä. Höjd: 71 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:25:36
100 kr
250 kr
450 kr
350 kr
400 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
450 kr
450 kr
700 kr
6
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
6
6
Ljusstake
Kondition: slitage, skador
nr 1387 8388
Ljusstake
Trä. Höjd: 71 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 800 kr |
måndag 29 mars 2021 |
400 kr (BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT) |
450 kr (BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT) |