BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 13878388

nr 1387 8388

Ljusstake

Trä. Höjd: 71 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 29 mars 2021
kl 18:25:36

     400 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
     450 kr